Hva kan vi hjelpe deg med?

Vi svarer gjerne på dine spørsmål. Ønsker du å komme i direkte kontakt med noen ansatte hos oss, finner du deres kontaktinformasjon nederst på siden.

KUNDESERVICE

21 89 61 16
bedriftsabonnement@schibsted.com

Spørsmål og svar

Kontakt oss

Erlend Grinna

Salgsansvarlig Bedrift

   

Erlend Grinna

Salgsansvarlig Bedrift

480 94 886

erlend.grinna@schibsted.com
   

Lars Christian Larssen

Key Account Manager

   

Lars Christian Larssen

Key Account Manager

924 10 508

lars.christian.larssen@schibsted.com
   

Madeleine Reuterdahl

Digital markedskonsulent

   

Madeleine Reuterdahl

Digital markedskonsulent

908 24 879

madeleine.reuterdahl@schibsted.com
   

Mette Rennesund

Digital markedsutvikler (Permisjon)

   

Mette Rennesund

Digital markedsutvikler (Permisjon)

938 86 758

mette.rennesund@schibsted.no
   

Panthea Fereidoni Tonna

Key Account Manager

   

Panthea Fereidoni Tonna

Key Account Manager

957 70 506

panthea.fereidoni.tonna@schibsted.no
   

Shan Mohammed

Prosjektleder

   

Shan Mohammed

Prosjektleder

930 64 007

shan.mohammed@schibsted.no
   

Thomas Hovde

Strategisk Partneransvarlig

   

Thomas Hovde

Strategisk Partneransvarlig

974 71 875

thomas.hovde@schibsted.com
   

Vanlige spørsmål

Spørsmål og svar om bedriftsabonnement